EN
CS


Ověření totožnosti klienta (KYC)

Banky mají dle zákona č. 253/2008 povinnost identifikovat a ověřit totožnost svých klientů – KYC proces. Jak správně postupovat, aby toto Vaše ověření proběhlo co nejdříve a nejpohodlněji?

Bez ověření Vaší identity nelze pokračovat v procesu vydání karty. Postupujte prosím dále podle níže uvedených instrukcí. Jako náš klient máte dvě možnosti, jak absolvovat KYC proces:

1) Nechat svou identitu ověřit na Czech POINTU nebo u notáře.

Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, stáhněte si prosím Formulář pro ověření totožnosti žadatele o kartu (KYC). Tento formulář najdete ke stažení pod odkazem níže. Vytiskněte si ho a vyplňte prosím pečlivě a čitelně všechny položky dokumentu, které se Vás týkají. S vyplněným formulářem se dostavte na pracoviště Czech POINT nebo ke svému notáři a nechte si u něj svou identitu ověřit. (Sazba za ověření na Czech POINTU dle aktuálního ceníku Státní správy, sazby za poskytované notářské služby jsou stanoveny ceníkem dle zákona.) Vyplněný a ověřený dokument zašlete poštou na adresu:
Paynovatio a.s.
Back Office
Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8
Stáhnout Formulář

2) Nechat svou identitu ověřit obchodním zástupcem firmy Paynovatio.

Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, použijte prosím on-line kontaktní formulář pod odkazem níže a zažádejte si o schůzku s agentem firmy Paynovatio. V případě jakýchkoliv potíží můžete také jednoduše poslat svou žádost e-mailem na adresu service@paynovatio.eu, jako předmět e-mailové zprávy uveďte "Žádost o ověření totožnosti (KYC)", urychlíte tím zpracování Vaší žádosti. Dále uveďte preferovaný způsob kontaktu, tedy zda chcete, aby Vás náš obchodní zástupce kontaktoval telefonicky nebo e-mailem. Nezapomeňte na sebe uvést patřičné kontaktní údaje! Náš obchodní zástupce Vás kontaktuje během následujících tří pracovních dní a domluví si s Vámi schůzku, na které s Vámi projde celý proces ověření Vaší totožnosti. Tento způsob ověření identity je zdarma.
Objednání agenta